top of page
חיפוש
  • תמונת הסופר/תגבי חן

צילומי תדמית לעסק וצילום מוצרים עסקי

צילומי תדמית הם כרטיס הביקור שלך לכן כדאי לדעת מספר דברים חשובים


אנו נמצאים בעידן בו המידע על העסק שלך זמין ונגיש לכל דורש, קיימת חשיבות רבה ליצירת נוכחות חזקה ברשת אם זה בפרסום,שווק וכמובן תמונות תדמית. צילום תמונות תדמית מקצועי הוא הכרח לבתי עסק קטנים וחברות גדולות אשר רוצים לפרסם את עצמם ואת השירותים שלהם וליצור מענה מקצועי ושיווקי חשוב בעל משמעות רבה. צילום טוב יעניק ללקוחות שלך את האפשרות לראות מול מי הם עובדים ולהכיר את הפנים שמאחורי העסק את המנהלים וכמובן את צוות העובדים.

צילום תדמית עיסקי - מה זה בעצם?

במילים פשוטות, צילום תדמית מתייחס לצילום של בעל מקצוע או/ו עסק לצורך הצגה במדיה בצורה משכנעת ומעניינת, בדרך כלל עם כוונה עסקית.ניתן לצלם את העסק עצמו,את צוות העובדים,את המוצרים שאתה מוכר,וכמובן אפשר לצלם וידאו תדמיתי לעסק שמשקף ללקוחות בצורה הטובה ביותר את ניראות העסק ומוצריו.


ישנם סוגים שונים של צילומים ותמונות תדמית לעסק,וכמובן גם לוקיישן הצילומים שמחליטים לצלם כגון:צילומי תדמית בעסק עצמו,צילומי תדמית בסטודיו,או צילומי חוץ כמובן תלוי בסוג העסק. בכל מקרה, אפשר לחלק אותם לכמה קטגוריות:


- תמונות פרופיל או הדשוטס (תמונות ראש-כתפיים או headshots)

- תמונות עסקיות (תמונות חצי גוף או business portraits)

- צילומי תדמית לעסקים / חברות (corporate photography)

- פורטרטים מיתוג מקצועים (personal branding)


צלם גבי חן
צילומי תדמית לנשים

חמש סיבות שכל עסק צריך תמונות תדמית מקצועיות

בין אם אתה עסק חדש שבונה את אתר האינטרנט שלך בפעם הראשונה או עסק מבוסס היטב שמוגע לכוח הפרסום ברחבי הרשת ומשקיע תמיד בנכוחות הקבועה שלו בשיטות פרסום שונות, וישנם לצערי עסקים שאינם משקיעים בפרסום אן זה מחוסר ידע והבנה בתהליכי השווק והפרסום או פחד מעלות הצילום המקצועי לעסק לכן תמיד כדאי לבדוק את עלויות הצילום וכמובן איכות הצלם.ברגע שתשברו את המחסום ותנסו לעשות סט תמונות עיסקיות ותתחילו לפרסם תבינו מה המשמעות הרבה שיש בכך בהבאת לקוחות חדשים לעסק וכמובן שמירת קשר עם הלקוחות הקיימים.

אחרי הכל, אתם יכולים פשוט לצלם כמה תמונות בעצמכם. או לשתמש בתמונות קימות כי הרי ישנם לא מעט עסקים הרוצים לחסוך עלויות ואומרים לעצמם "למה שאנחנו לא נצלם לבד". בדרך כלל התוצאות שתקבלו לא יהיו מיקצועיות ויעשו את הפעולה ההפוכה. כדאי להבין שישנם דברים מאוד חשובים בניהול עסק ויש מקומות שאפשר לחסוך,אבל לא בתמונות תדמית מקצועיות האמורות לייצג אותכם בצורה הטובה ביותר!האמת היא שכל עסק ולא משנה מה תחום עיסוקו יכול להפיק תועלת מצילום תדמית מקצועי באתר האינטרנט שלו,בדף הפייסבוק העסקי,ובפירסומים שונים ברשת לצורך פרסום העסק והגדלת לקוחותיו, לא משנה מי הלקוחות שלכם ומה אתם מוכרים, צילום תמונות תדמית באיכות גבוהה הוא נכס חשוב שיתרום למיתוג הכללי ולהצלחה שלכם. כשמדובר בהוצאות עסקיות ששוות בהחלט, צילום מקצועי צריך להיות בראש הרשימה.

מדוע צילומי תדמית לעסק שלכם כל כך חשוב?

יש כל כך הרבה יתרונות להצגת תמונות מקצועיות של העסק שלך ושל המוצרים שאתה מציע באתר שלך.

הנה רק חמש מהסיבות הרבות שכל עסק צריך לדעת ולהשקיע בצילומי תדמית מקצועים באיכות גבוהה.


צלם גבי חן
צילום תדמית עסקי

1. תמונה שווה אלף מילים

נכון ששמעתם את הפתגם הזה בעבר? כיום תמונות שוות לפחות אלף מילים - כנראה יותר! תמונות תדמית מקצועיות מאפשרות לך להראות ללקוחות והחברים שלך מה יש לך להציע במקום לספר להם. כיום, לקוחות וצרכנים אוהבים לראות דברים בעצמם לפני שהם מקבלים החלטה לגבי רכישה. האינטרנט הפך את זה לאפשרי יותר ויותר, מה שאומר שתמונות וסרטונים של המוצרים וההצעות שלך הם בעלי ערך רב יותר מאי פעם.תזכרו את המשפט,העין תמיד קונה מוצר שנקרה לה יפה ומפתה!


2. המדיה והתמונות שלך מייצגת את המותג שלך

פעמים רבות עלות צילום תדמית עסקי ומקצועי מפתה את בעלי העסקים לצלם בעצמם או למצוא חלופה בעלות נמוכה יותר כגון צלם מתחיל או חברים במקום לבחור צלם בעל נסיון וידע מקצועי בצילומי תדמית לעסק. אם המחשבה הזו עוברת בראשכם, זכרו: התמונות שלכם מייצגות את המותג שלכם. תמונות באיכות נמוכה ולא מקצועיות באתר האינטרנט שלך יעבירו את אותו הדבר לגבי הארגון שלך והמוצרים והשירותים שאתה מציע. התמונות שלך והאתר שלך חשובים מאוד כשזה מגיע ליצירת רושם ראשוני על הלקוחות. אל תחסכו בהם! חייב לומר שנתקלתי לא מעט במקרים כאלו שבעלי עסקים רצו לחסוך ובסופו של דבר התוצאה שהם קיבלו בלי צילום מקצועי עשה את הפעולה ההפוכה וגרם עוגמת נפש לעסק דרך צילום גרוע ולא מפתה את הלקוחות.כך שלפעמים יכול לקרות מצב שחסכון מוביל להפסד.


3. לקוחות רוצים להכיר אותך ואת המוצרים שאתה מוכר

תמונות ישנות ולא מקצועיות הן חלופה אחת שארגונים מסוימים שוקלים כאשר הם מרגישים שצילום עם צלם מקצועי לעסק עשוי להיות מחוץ להישג ידם. למרות שתמונות ישנות בהחלט מועילות למטרות מסוימות, הן לא הדרך הטובה ביותר להציג את העסק שלך. למה? כי הם לא תמונות של העסק שלך כפי שהוא בטח נראה היום.לכן חשוב להקפיד לחדש מידי פעם את התמונות של העסק כדי שיהיו עדכניות ביותר וכמובן איכותיות. צילום מוצרים של העסק לא פחות חשובות מתמונות התדמית.אתה משקיע,ומאוד רוצה למכור את הסחורה שאתה מציע ללקוחות.והדרך הטובה ביותר היא לעשות צילום מוצרים לעסק בצורה הטובה והמקצועית ביותר

כך שהלקוחות יוכלו להתפעל מאיכות המוצרים בתמונות באיכות גבוה. זכרו,צילום מוצרים הוא אחד הדברים החשובים ביותר בעסק במיוחק בעידן אנו חיים שהכל כמעט נעשה ברשת.


צלם גבי חן
צילומי תדמית לנשים


4. תמונות תדמית ותמונות המוצרים יכולות לעזור ללקוחות למצוא אותך באינטרנט

העידן החדש שאנו חיים לכל עסק שלך יש אתר או דף עיסקי בפייסבוק,והרבה בעלי עסקים לומדים יותר את נושא הפרסום ברשת וכללים מסויימים לפרסום. אולי שמעתם על אופטימיזציה למנועי חיפוש, או SEO. קידום אתרים הוא התרגול של אופטימיזציה אסטרטגית של אלמנטים שונים באתר האינטרנט שלך במאמץ לעזור לו לבצע ביצועים טובים יותר בתוצאות הדירוג של מנוע החיפוש. ישנם אלמנטים רבים לקידום אתרים, ואלמנט אחד הוא תמונות.כמו שאנו מקדמים אתר עם מילות מפתח שקשורות לעסק כך אנו יכולים לקדם גם את התמונות של המוצרים שאנו מוכרים,זאת אומרת שאני יכול לתת "מילות מפתח" לתמונות שאני מפרסם כך שאנשים יוכלו להגיע אלייך גם בדרך זו.לדוגמא:אם לקוח היום מחפש ברשת במנוע החיפוש גוגל מוצר מסויים אז גם התמונה שלכם תופיע בחיפושים ודרכה הלקוח יכול להגיע אלכם.יש לזה חשיבות רבה ועליונה למה כדאי לעשות תמונות תדמית לעסק או צילום מוצרים מקצועי.

תמונות אופטימליות יכולות לעזור לאתר שלך להימצא בתוצאות התמונות כמו Google Images ולהציג ביצועים טובים יותר בתוצאות החיפוש הכוללות. הם יכולים גם לעזור למשוך לקוחות ולהשאיר אותם באתר שלך למשך זמן ארוך יותר, או לעודד אותם לבחור בך על פני מתחרה.


5. תמונות תדמית מקצועיות לעסק הן נכסים מגוונים

כשזה מגיע לשיווק העסק שלך באינטרנט ובפסייבוק, בטח שמעתם את המשפט "התוכן הוא המלך". זה המצב כבר זמן מה, וזה בהחלט עדיין נכון. אבל מה שרבים לא מבינים הוא שתמונות תדמית הן תוכן - והן צורה רבת עוצמה ורב-תכליתית של תוכן.


באינטרנט, ניתן להשתמש בתמונות כדי להפוך את האתר שלך למושך לאין שיעור. ניתן להשתמש בהם כדי לבנות את המותג שלך במדיה חברתית, כולל פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, פינטרסט, לינקדאין, גוגל לעסק שלי ועוד. הם יכולים להיות מוצגים גם בפוסטים ובכתבות בבלוג - האפשרויות הן אינסופיות. ממליץ לכם מאוד ללמוד קצת את נושא הפרסום ברשת גם לידע כללי וגם כדי שתוכלו לעשות בעצמכם פרסומים בכילים שונים ומגוונים שיש לנו היום ברשת.החשיבות לכך היא רבה וידע תורם רבות להצלחת העסק.


כמובן ישנם ערוצי פרסום נוספים שאנו צריכים לזכור שאנו יכולים להגדיל את פרסום העסק. תוכלו להתשמש בתמונות שצילמתם למטרות נוספות כגון:קטלוג מודפס ללקוחות עם כל המוצרים שלכם.פוסטרים לעסק למטרות פרסום,כרטיסי ביקור עם תמונה,פרסומות בעיתונים ועוד. זכרו תמיד.צילום תמונות תדמית לעסק וצילום תמונות המוצרים שאתם מוכרים הם הפנים שלכם לעסק לבעלי עסקים קטנים אני מציע חבילות צילום במחירים ממש מפתיעים ונוחים לכל כיס אל תתביישו להתקשר ולשאול אני בטוח שתהיו מרוצים ונוכל להמשיך יחד לעסקה טובה לשני הצדדים. כמו כן,כחלק מהידע והנסיון שלי,אשמח לעזור גם בנושא של פרסום העסק ברחבי הרשת,ניהול דפי פייסבוק מקצועיים ובנית אתר לעסק. בברכה גבי חן צלם מקצועי 0502323058
פוסטים אחרונים

הצג הכול

コメント


bottom of page